O mnie

 Julianna z walizką, w której oprócz bagażu doświadczeń niosę ze sobą dużo przeczytanych książek i tak już wędrujemy sobie przez wiele lat, tkwiąc w nieustannych zachwycie i zdziwieniu nad Światem.

Uwielbiam: czytać, jeździć na rowerze oraz ubierać się na biało.

Kocham: ptaki, góry i podróże.

Reasumując: uwielbiam oglądać ptaki w górach ubrana na biało :) 



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podziwiam ludzi, którzy dużo czytaja.

Czytam wiec jestem