O mnie
Julianna z walizką, w której oprócz bagażu doświadczeń niosę ze sobą dużo przeczytanych książek i tak już wędrujemy sobie przez wiele lat, tkwiąc w nieustannych zachwycie i zdziwieniu nad Światem.
Uwielbiam: czytać, jeździć na rowerze oraz ubierać się na biało.
Kocham: ptaki, góry i podróże.
Reasumując: uwielbiam oglądać ptaki w górach ubrana na biało :)
Komentarze
Prześlij komentarz